همه چیز در مورد سامانه پیامکی

با گسترده شدن بازاریابی پیامکی و پررنگ شدن نقش پیامک ها در زمینه تبلیغات، سامانه های پیامکی مختلف و متعددی نیز برای ارائه خدمات به کسب و کارها و مجموعه های مختلف شکل گرفته اند. جزئیات خدمات یک پنل پیامک، نحوه انتخاب سامانه پیام کوتاه مطلوب، دلایل استفاده از سامانه پیامکی، نحوه قیمت گذاری ، از جمله توضیحاتی است که در این صفحه به آن میپردازیم.

چرا از سامانه پیامکی استفاده می کنیم؟

ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی شاید فعالیت ساده و آسانی به نظر برسد، اما به محض ورود به دنیای بزرگ و پیچیده بازاریابی پیامکی یا SMS Marketing، جزئیات متعددی خود را به نمایش می گذارند که عدم مدیریت صحیح هریک از این جزئیات می تواند خلل جدی در فعالیت پیامکی یک کسب و کار یا مجموعه ایجاد کند. یک پنل پیامک مطلوب می تواند با در اختیار گذاشتن خدمات متفاوت در اختیار کاربر، کمک کند تا بالاترین بازدهی در تبلیغات پیامکی حاصل شود؛ بانک اطلاعاتی گسترده از مخاطبان یا دیتابیس هوشمند، امکان ارسال خودکار پیامک ها، ارائه آمار و اطلاعات از پیامک های ارسالی، از جمله امکانات و خدماتی است که یک سامانه پیامکی در اختیار کاربر قرار می دهد:

sms panel 13

ارسال پیامک، از هر نقطه در هر لحظه

شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز و با استفاده از هر دستگاهی وارد پنل خود شوید و پیامک ارسال کنید. این یعنی ارسال پیامک در هر شرایطی و بدون محدودیت برای شما ممکن است.

همچنین صفحات سامانه علی باباوب، متناسب با ابعاد نمایشگر شما در موبایل، تبلت یا لپ تاپ تغییر می کند تا بتوانید با استفاده از هر وسیله، از تمام امکانات پنل خود استفاده کنید.

شماره اختصاصی

با سامانه پیامک علی باباوب می توانید با شماره اختصاصی اقدام به ارسال پیامک کنید

خطوط خدماتی

با خدماتی سازی خطوط می توانید به تمامی مشتریان خود (حتی بلک لیست) پیامک ارسال کنید

ارسال با نام تجاری

در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید پیامک های خود را با نام تجاری ارسال کنید

ارسال از دکل ها

برای ارسال از دکل های مخابراتی به خطوط فعال در منطقه مورد نظرتان می توانید از سامانه علی باباوب اس ام اس استفاده کنید

رایکا برای همه

نیازی نیست که حتما یک کسب و کار بزرگ با مخاطب میلیونی باشید تا از خدمات سامانه پیامکی رایکا استفاده کنید؛ کسب و کارهای کوچیک و حتی اشخاص حقیقی نیز می توانند از خدمات پیامکی رایکا استفاده کنند؛ خدمات ما متناسب با کسب و کار و شخصیت حقوقی یا حقیقی شما شخصی سازی می شود؛ یعنی می توانید با عنوان برند خود و با شناسه مخصوص پیامکی خود، برای مخاطبان مجموعه تان پیامک ارسال کنید.

ارسال سریع پیامک های میلیونی با سامانه رایکا

اگر مجموعه یا کسب و کاری با مخاطب میلیونی هستید، نیاز به سامانه ای دارید تا بتوانید که در کوتاه ترین زمان، پیامک خود را برای مخاطبان فراوان خود ارسال کنید. سامانه پیامکی رایکا این ظرفیت را دارد که فقط در مدت یک ساعت، 10 میلیون پیامک ارسال کند؛ سرعت فوق العاده سامانه پیامکی رایکا به شما امکان برگزاری کمپین های بزرگ تبلیغاتی می دهد و با استفاده از آن می توانید در مدت زمان کمتر از یک ساعت، پیام خود را به دست میلیون ها نفر برسانید.

تضمین سرویس otp سامانه رایکا در 4 تا 6 ثانیه​

سرویس otp یا همان One Time Password به معنای رمز یکبارمصرف است؛ در بسیاری از شرایط، برای تامین امنیت وبسایت خود نیاز دارید تا برای کاربران خود کد اعتبارسنجی یا همان رمز یکبارمصرف ارسال کنید؛ تا از طریق آن وارد سامانه اینترنتی شما شوند؛ سامانه پیامکی علی باباوب با تضمین سرویس OTP شرایط را برای تامین امنیت وبسایت شما فراهم می کند. نکته حائز اهمیت در سرویس OTP سرعت بالای دلیور پیامک است؛ سرعت سرویس OTP سامانه رایکا 4 تا 6 ثانیه است. یعنی 4 تا 6 ثانیه بعد از ارسال درخواست کاربر، پیامک اعتبارسنجی برای او ارسال می شود.

پیامک های اختصاصی شما با پشتیبانی APIbase​

تمام سرویس های سامانه پیامکی رایکا مجهز به پشتیبانی APIbase است. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که بتوانید دیتابیس سایت خود را با سامانه پیامکی ارتباط دهید و خدمات اختصاصی سایت و مجموعه خود را دریافت کنید؛ اجازه بدهید با یک مثال ساده مفهوم را روشن کنم؛ تصور کنید شما می خواهید برای مشتریان خود که از سایت شما خرید می کنند پیامک تشکر ارسال کنید؛ با وجود پشتیبانی APIbase نیازی نیست که اطلاعات مشتریان خود را در سامانه پیامکی وارد کنید؛ بلکه سامانه پیامکی به سایت شما متصل می شود و به صورت خودکار پس از هر خرید، به مشتری شما پیامک تشکر ارسال می کند.

دیتابیس هوشمند پنل پیامکی

سامانه های پیامکی رایکا بانک اطلاعاتی گسترده ای از مخاطبان را به تفکیک رده سنی، محل سکونت، جنسیت و یا دسته بندی صنفی و شغلی در اختیار کاربران خود قرار می دهند. کاربران می توانند با استفاده از این دیتابیس مخاطبان، پیامک های هدفمند و برای مخاطب مخصوص خود ارسال کنند. هرچقدر یک پنل اس ام اس، بانک اطلاعاتی گسترده تر و سرعت به روزرسانی بیشتری داشته باشد، بازدهی بیشتر و بالاتری برای کاربر خود ایجاد می کند؛ به طور مثال دیتابیس هوشمند سامانه پیامکی ما هر هفته به روزرسانی می شود. یعنی در هر هفته مخاطبان جدید به بانک اطلاعاتی اضافه می شوند و آمار مخاطبان غیرکاربردی از لیست حذف می شود.

ارسال خودکار پیامک در سامانه پیامکی

اینکه چه ساعتی از روز، یا چه روزی در هفته یا کدام ایام سال برای ارسال پیامک مناسب است، وابسته به نوع هر کسب و کار و مخاطبان آن کسب و کار است. به طور مثال شاید برای یک کسب و کار مناسب باشد که در ساعات ابتدایی روز برای مخاطبانش پیامک ارسال کند اما کسب و کار دیگر ترجیح دهد در ساعات پایانی شب این کار را انجام دهد. در هر صورت شاید برای یک مجموعه امکان پذیر نباشد که در ساعت های مختلف روز، یک یا چند نفر اپراتور را برای ارسال پیامک به کار بگیرد؛ به همین خاطر کاربر می تواند برای هر پیامک یک ساعت دلخواه را تنظیم کند تا سامانه پیامکی در همان ساعت تعیین شده توسط کاربر و به صورت خودکار، پیامک ارسال کند.

پاسخ خودکار توسط پنل پیامک

برخی از پنل های پیامکی این امکان را فراهم می کنند که از مخاطب پیامک دریافت کنند و به صورت خودکار، پاسخ متناسب با آن پیامک را ارسال کنند. به طور مثال اگر یک کاربر عدد تعیین شده ای را برای سامانه ارسال کند، سامانه پیامکی به صورت خودکار توضیحات مربوط به یک محصول، یا یک دوره آموزشی یا … را برای کاربر ارسال می کند. این مساله تعامل میان مجموعه و مخاطبانش را افزایش می دهد و به علت ارسال اطلاعات هدفمند برای مخاطب، امکان خرید محصول یا دوره از مجموعه را افزایش می دهد.

سوالات متداول

دیتابیس سامانه پیامکی رایکا هر هفته به روزرسانی می شود. این مساله سبب می شود که دقیق ترین و به روزترین بانک اطلاعاتی از مخاطبان در این سامانه موجود باشد و در اختیار کاربران قرار بگیرد.

این امکان سامانه های پیامکی، ضمن ایجاد تعامل میان کسب و کار با مخاطبانش و ایجاد حس احترام در آنان، بستر مناسبی برای ارائه اطلاعات دقیق از یک محصول یا خدمت به مشتریان است؛ بدون آنکه نیاز به استفاده از نیروی انسانی باشد.

برخی از سامانه های پیامکی سند بیس هستند و برخی دیگر دلیور بیس؛ یعنی تنها هزینه پیامک هایی که تحویل مخاطب شود را از کاربر دریافت می کنند. به همین خاطر سامانه های دلیور بیس موجب صرفه جویی در هزینه های کاربر می شوند. سامانه پیامکی ما یک سامانه پیامکی دلیور بیس است.

سامانه پیامکی ما، اعتبار پیامک های ناموفق را به صورت آنلاین به حساب کاربر بازمی گرداند.

سرویس otp  به معنای ارسال رمز یکبارمصرف از طریق پیامک است. سرعت این سرویس در سامانه پیامکی رایکا بین 4 تا 6 ثانیه است.

خیر هر کاربر با در اختیار داشتن اطلاعات کاربری خود می تواند در هر ساعت و در هر روز وارد حساب کاربری خود شود و از خدمات سامانه پیامکی استفاده کند.

سامانه پیامک ما می تواند در مدت یک ساعت، 10 میلیون پیامک برای مخاطبان ارسال کند. به همین سبب این سامانه می تواند انتخاب مناسبی برای کسب و کارهای با مخاطب گسترده باشد.

اطلاعات مخاطبان در سامانه رایکا هر هفته به روزرسانی می شود.

خدمات سامانه پیامکی ما برای همه گروه های کاربری از کسب و کارهای کوچک تا بزرگ، و شخصیت های حقوقی یا حقیقی قابل استفاده است.

مشاوره با کارشناسان رایکا و استفاده از خدمات پشتیبانی در این سامانه کاملا رایگان است.

ثبت نام و درخواست سرویس پنل پیامکی

من تمامی شرایط و مقررات استفاده از سرویس ها را میپذیرم