استخراج اطلاعات از دیوار و شیپور

روزانه در استفاده از کامپیوتر در مقیاس جهانی بیش از ۵/۲ کنتیلیون (۱۰ به توان ۱۸) بایت داده تولید می کند و این اعداد و ارقام به لطف گسترش استفاده از ابزارهای متصل به اینترنت در حال رشد است

این حجم عظیم اطلاعات تقریبا غیر قابل درک است. و فقط بخشی از آن مرتبط با کسب و کار شما و برای کسب و کار مخصوص شما مفید است

با این شرایط چگونه یک کسب و کار باید از کوهی از داده هایی که روزانه جمع آوری می شوند عبور کرده و داده های مفیدی را که منجر به بهبود عملکرد، سودآوری، افزایش فروش و سایر عوامل می شوند از آنها تفکیک کند؟

مزایای استخراج شماره از دیوار و شیپور

افراد شماره تماس فعال و واقعی خود را در زیر هر آگهی سایت دیوار درج می‌کنند تا خریداران بتوانند با موفقیت با آنها ارتباط برقرار کنند و شما با استخراج این شماره‌ها به مجوعه‌ای از شماره‌های فعال و به‌روز دسترسی خواهید داشت.

همانطور که می‌دانید تبلیغات زمانی نتیجه‌بخش است که به صورت مستمر و در مقیاس انبوه انجام شود و از این طریق میتوانید کمپین تبلیغاتی خودتان را با هزینه ای معقول و به صرفه به صورت هدفمند ادامه دهید.
و در نهایت شماره هایی که شما خواهید داشت کاملا هدفمند و مرتبط با کسب کار خودتان است 

مزایای استخراج اطلاعات

امکان دریافت اطلاعات براساس دسته بندی و شهر دلخواه شما
امکان تعیین تعداد برای دریافت اطلاعات
ذخیره کلیه اطلاعات موجود در آگهی‌های ثبت شده
بانک اطلاعاتی جامع و کامل برای امور مختلف تبلیغاتی
خروجی اطلاعات بصورت تفکیک شده در فایل اکسل
بدون شماره های تکراری

استخراج اطلاعات از گوگل مپ

وبسایت و اپلیکیشن Google Maps یکی از قابلیت‌های بسیار کاربردی است که شرکت گوگل برای مسیریابی در اختیار کاربرانش قرار داده است اما آیا می‌دانستید که Google Maps، دریای با ارزشی از اطلاعات کاربردی نیز هست؟

فرض کنید شما مدیر فروش یک شرکت تولیدی هستید و می‌خواهید برای فروش محصولات خود، اطلاعات مشاغل مرتبط با کارتان را داشته باشید. اگر شما از قبل، آدرس و مشخصات دقیق آن ها را در اختیار نداشته باشید این کار بسیار وقت‌گیر و کم‌بازده خواهد بود.

پس چاره کار چیست؟

شما می‌توانید وارد Google Maps شوید، مکان (مثلاً شهر) موردنظرتان را انتخاب کنید، گزینه Nearby را فعال کنید و سپس کلیدواژه موردنظر را وارد کنید. گوگل مپس همه اطلاعات موجود در آن شهر را روی نقشه پیدا کرده و همراه با سایر اطلاعات نظیر شماره تلفن، آدرس و آدرس وبسایت برایتان لیست می‌کند.

حال کافیست شما اطلاعات را در جایی دیگر ثبت کنید و با آنها تماس بگیرید یا به صورت حضوری مراجعه نمایید. اگر هدفتان بازاریابی و تبلیغ باشد، این اطلاعات برای شما بسیار مفید و جامع خواهد.

ما در علی بابا وب میتوانیم اطلاعات موردنظررا برای شما استخراج کنیم (مانند هتل ها ‌، فروشگاه‌ لوازم خانگی، رستوران و …) و در قالب فایل اکسل ارائه دهیم.

مزایای استخراج اطلاعات

جمع آوری بینهایت اطلاعات بر اساس شهر و استان

ذخیره اطلاعات در فایل اکسل

جمع آوری اطلاعات بر اساس دسته بندی دلخواه

جمع آوری آدرس ، ایمیل، شماره همراه و تلفن ثابت و …

بدون هر گونه شماره تکراری

استخراج اطلاعات

با رایکا تماس بگیرید

داده های روزانه ای که تولید می شوند بیشتر از آن است که هر انسانی یا گروهی از انسان ها بتوانند آن را دنبال کنند. با این حال در عمق همان داده های تولید شده اطلاعات مفید و کاربردی ای پنهان شده است. یک کسب و کار تنها با استراتژی و حساسیت در انتخاب داده های درست، تجزیه و تحلیل آن و تبدیل آن به عملکردهای صحیح می تواند درآمد خود را بهبود ببخشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 0319100930 تماس بگیرید.