استخراج اطلاعات از دیوار و شیپور

افراد شماره تماس فعال و واقعی خود را در زیر هر آگهی سایت دیوار درج می‌کنند تا خریداران بتوانند با موفقیت با آنها ارتباط برقرار کنند و شما با داشتن این شماره‌ها به مجموعه‌ای از شماره‌های فعال و کاملا هدفمند دسترسی خواهید داشت. ما میتوانیم  به روزترین شماره تلفن ها را دقیقاً از موضوع کاری موردنظر خودتان، از یک استان یا یک شهر خاص، جمع آوری و در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که می‌دانید تبلیغات زمانی نتیجه‌بخش است که به صورت مستمر و در مقیاس انبوه انجام شود و از این طریق میتوانید کمپین تبلیغاتی خودتان را با هزینه ای معقول و به صرفه به صورت هدفمند ادامه دهید.

دریافت اطلاعات براساس دسته بندی و شهر موردنظر
امکان تعیین تعداد برای دریافت اطلاعات
ذخیره کلیه اطلاعات موجود در آگهی‌ ها
بانک اطلاعاتی کامل برای امور مختلف تبلیغاتی
خروجی اطلاعات بصورت تفکیک شده در فایل اکسل
بدون شماره های تکراری

استخراج اطلاعات از گوگل

وبسایت و اپلیکیشن Google Maps یکی از قابلیت‌های کاربردی است که شرکت گوگل برای مسیریابی در اختیار کاربرانش قرار داده است اما آیا می‌دانستید که Google Maps، دریای با ارزشی از اطلاعات کاربردی نیز هست؟

فرض کنید شما مدیر فروش یک شرکت تولیدی هستید و می‌خواهید برای فروش محصولات خود، اطلاعات مشاغل مرتبط با کارتان را داشته باشید. اگر شما از قبل، آدرس و مشخصات دقیق آن ها را در اختیار نداشته باشید این کار بسیار وقت‌گیر و کم‌بازده خواهد بود. ما میتوانیم بر اساس شغل و استان ، اطلاعات موردنظر را برای شما استخراج کنیم (مانند هتل ها ‌، فروشگاه‌ لوازم خانگی، رستوران و …) و در قالب فایل اکسل ارائه دهیم.

مزایای استخراج اطلاعات از گوگل

جمع آوری آدرس، ایمیل، شماره همراه و تلفن ثابت و …

جمع آوری بینهایت اطلاعات بر اساس شهر و استان

ذخیره اطلاعات در فایل اکسل

جمع آوری اطلاعات بر اساس دسته بندی دلخواه

بدون هر گونه شماره تکراری

استخراج اطلاعات

 

داده هایی که روزانه تولید می شوند بیشتر از آن است که هر انسانی یا گروهی از انسان ها بتوانند آن را دنبال کنند. با این حال در عمق همان داده های تولید شده، اطلاعات مفید و کاربردی وجود دارد. یک کسب و کار تنها با استراتژی و حساسیت در انتخاب داده های درست، تجزیه و تحلیل آن و تبدیل آن به عملکردهای صحیح می تواند درآمد خود را بهبود ببخشد.

اطلاعات هر صنف در هر استانی که مدنظر شماست جمع اوری میگردد. قیمت بانک اطلاعاتی بر اساس صنف موردنظر و تعداد شماره ها محاسبه میگردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 0319100930 تماس بگیرید.