بانک مشاغل

رایکا ارئه دهنده بانک مشاغل و اصناف کل کشور می باشد. مهمترین راه برای هدفمند کردن تبلیغات این است که در ابتدا بدانیم مشتریان ما چه صنفی را در بر می گیرند و بیشتر در کدام مناطق قرار دارند. بانک اطلاعات اصناف یکی از بهترین روش های معرفی کسب و کارتان است که با استفاده از آن می توانید میزان فروش خود را بالا ببرید.

اطلاعات مشاغل

از آرشیو اطلاعات مشاغل و شماره موبایل بانک مشاغل سایت رایکا می توانید جهت افزایش فروش و ارسال تبلیغات هدفمند به مخاطبین ، مشتریان و بازار هدف خود استفاده کنــــید . اطلاعات اصناف به مجموعه ای از اطلاعات هدفمند گفته می شود که شما با تهیه آن میتوانید تبلیغات هدفمند را در قالب اس ام اس تبلیغاتی و بازاریابی حضوری از همین امروز برای مشتریان و مخاطبین خود شروع کنید.

شماره موبایل اصناف

استفاده از شماره موبایل اصناف برای افرادی که به دنبال جذب مشتری می باشند، بسیار مفید است. با استفاده از این بانک شماره، می توانید برای تبلیغ کسب و کارتان با هم صنفان خود تماس گرفته و آنها را قانع به خرید نمایید. وقتی دنبال تبلیغ در یک صنف خاص باشید، می توانید از نمونه های تفکیک شده بانک شماره استفاده کنید. شماره موبایل اصناف تمامی شماره های مربوط به صنف های مختلف را شامل می شود. با ورود یک کسب و کار جدید و یا خروج یک کسب و کار قدیمی، تغییرات در بانک شماره اعمال خواهد شد.

استخراج اطلاعات

تعریف بانک اطلاعات اصناف و شماغل

 به طور کلی تعریف بانک اطلاعات اصناف و مشاغل عبارت است از : مجموعه ای از اطلاعات هدفمند که با تهیه و دریافت آن می توان تبلیغات هدفمندی مانند ارسال پیامک هدفمند، بازاریابی تلفنی، بازاریابی حضوری و ... را انجام داد. بانک شماره مشاغل عموما از سایت های مرتبط ، روزنامه های رسمی و بصورت میدانی تهیه شده است.

شماره های تفکیک شده بر اساس صنف و استان

اگر هدفتان تبلیغ در یک صنف خاص باشد، میتوانید از شماره های تفکیک شده بر اساس صنف و استان استفاده کنید. شماره انواع مشاغل مانند کارخانجات، پزشکان، مشاغل خدماتی ، سوپرمارکت ها، آموزشگاه ها، مدارس، پیمانکاران و … جمع آوری شده است.

تبلیغات هدفمند با روش های دیگر مستلزم پرداخت هزینه زیادی است تا خودتان را به مشتری هایتان معرفی کنید و آنها را با کسب و کارتان آشنا کنید.

مشاغل کشور

کلیه بانک های اطلاعاتی مشاغل رایکا بصورت مداوم و در زمان های منظم بروزرسانی می شود و بانک هایی که قدیمی و از تاریخ آپدیت بودنشون گذشته بصورت اتوماتیک حذف می شوند پس با خیال آسوده میتونید سفارش خودتون رو انجام بدید.

اطلاعات اصناف

بانک اطلاعات اصناف شامل شماره همراه ، تلفن ثابت ، آدرس ، کد پستی ، آدرس ایمیل ، نام و نام خانوادگی مدیر صنف و شـــغل می باشد شما در هر زمینه ای که فـعـالیت مـی کنید با در دست داشــتن بانک اطلاعات اصناف مورد نظر خود می توانید بازاریـابی موفق و تبــلیغات هدفمــند را تجـربه کنید، تمامی اطلاعات اصناف موجود در سایت توسط تیم حرفه ای و به صورت میدانی رایکا جمع آوری شده.

بانک اطلاعات مشاغل

با علی بابا وب تماس بگیرید

بانک مشاغل چیست و چه میزان به روز بودن آن اهمیت دارد؟

در حقیقت بانک مشاغل ارائه دهنده بروزترین شماره های موبایل اصناف مختلف است که می تواند به راحتی با چند کلیک ساده راه های تبلیغات نوینی را برای هر نوع شغلی اعم از صنعتی، تولیدی و خدماتی و…را به وجود آورد و فروش محصولات را در یک الگوی صعودی قرار دهد . 

توجه کنید مهمترین نکته برای خریداری و تهیه بانک اطلاعات اصناف مورد نظر خود آپدیت و جامع بودن اطلاعات می باشد چرا که در غیر این صورت زمان و هزینه خود را بیهوده صرف کرده اید . از این رو علی بابا وب خود را متعهد به ارائه بانک اطلاعات مشاغل و شماره موبایل اصناف به روز و آپدیت شده می داند  .

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 0319100930 تماس بگیرید یا از صفحه تماس با ما دیدن فرمایید.