کسب‌وکارت رو آنلاین کن و ۲۴ ساعته بفروش

طراحی وب سایت

گروه رایکا با طراحی وب ریسپانسیو – واکنش‌گرا – و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله می‌باشند: طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی. در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

Untitled-158595

پشتیبانی قدرتمند

طراحی سایت برای کسب‌وکارها یک ضرورت است.

از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات طراحی وب سایت در رایکا می‌توان بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری همزمان با ساخت سایت در مقایسه با طراحی وب عموما معمولی و کند سایت‌های انجام شده توسط دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت و سئو وب سایت شما می‌شود. همچنین خدمات پشتیبانی سایت، با توجه به هدف ما و سابقه نزدیک به یک دهه خدمات تخصصی وب در کنار طراحی وب سایت با هدف ارائه خدمات درجه یک و جلب کامل رضایت مشتریان، بطور شبانه‌روزی انجام می‌شود.

مراحل طراحی سایت در

رایکا

مراحل خدمات طراحی وب سایت به این صورت است که در ابتدا در طی مشاوره با کارشناسان فروش رایکا تمام آنچه که کارفرما از سایت خود انتظار دارد طرح می‌شود. در ادامه مشاوره فنی توسط کارشناسان یا مدیر طراح وبسایت انجام می‌شود و جزییات لازم جهت انتخاب راه حل مناسب و امکان‌سنجی طراحی سایت بررسی می‌گردد. پس از رسیدن به طرحی منسجم از مدل وب سایت و نحوه اجرا، به جلسه پیش قرارداد با گروه رایکا دعوت می‌شوند.

سپس در جلسه پیش قرارداد اطلاعات تکمیلی از جمله نوع کسب و کار، ماهیت سایت و هر آنچه از طراحی وب داینامیک پروژه انتظار می‌رود طرح شده و مورد بحث قرار می‌گیرد و پس از آن تمامی اطلاعات گردآوری شده و در قالب پیوست فنی برای تایید نهایی کارفرما ارسال می‌گردد. پس از تایید پیوست فنی، سفارش طراحی وب‌سایت رسما توسط گروه رایکا وارد فاز اجرایی می‌شود و اطلاعات لازم در اختیار تیم‌ اجرایی طراحی و توسعه قرار می‌گیرد و بر اساس امکانات مورد نیاز کارفرما پروژه پیاده‌سازی می‌شود.

طراحی هوشمند

طراحی وبسایت با رعایت اصول، کاملا مدرن و بروز

تجزیه و تحلیل گوگل

آنالیز داده ها و رقبای حوزه کاری و تدوین استراتژی

اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن با قابلیت اتصال به وبسایت و انتشار در مارکت ها

سئو داخلی و خارجی

انجام خدمات بهینه سازی و رفع خطاهای وبسایت